Тракторист у селі – шанований чоловік

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Кажуть справедливо, що знання за плечима не носити. В цьому твердо переконаний вчитель трудового навчання, технологій і креслення Костопільського ліцею №1 ім.Т.Г.Шевченка Роман Середа. Маючи за плечима сім років педагогічного стажу, молода людина паралельно вирішила оволодіти фахом тракториста-машиніста сільськогосподарського профілю категорії А1. На питання чому вирішив поєднати інтелектуальну працю з робітничою професією відповідає:

- На життя треба дивитися з реалістичних позицій. Мої батьки все життя працювали на землі, мають у власності три гектари сільськогосподарських паїв, що годують усю родину. У нас на подвір’ї стоять два трактори – ЮМЗ-85 та новий ДТЗ, маємо повну лінійку причіпного інвентаря – плуги, обгортачі, сівалку, картоплесаджалку, обприскувачі, два причепи. Щороку сіємо пшеницю, жито, овес, ячмінь, сою, садимо картоплю. Тож логічно для мене було отримати ще й робітничу професію тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва. Тим більше, враховуючи доступність навчання (підвищення кваліфікації) через центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Шановні колеги Рівненського центру ПТО ДСЗ, вітаю Вас з Днем працівників освіти і Днем професійно-технічної освіти!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Цього року ці два свята стали скромно і водночас достойно поруч один одного.

Працівники освіти – одна з найблагородніших професій на світі. Саме вони, сіячі розумного, доброго та вічного, виховують покоління людей, які потім розвивають світ – будують міста і села, виводять нові сорти сільськогосподарських культур, працюють на прогрес промисловості, винаходять нові машини і механізми, створюють ліки, народжують прекрасні шедеври мистецтва.

Одночасно необхідно належно оцінити і внесок працівників професійно-технічної освіти у зміцнення та розбудову нашої держави,  адже саме вони забезпечують суспільне виробництво кваліфікованими кадрами, сприяють зростанню конкурентоспроможності держави, підвищенню рівня добробуту населення.

Ми з вами – унікальна служба в Україні, бо нам випала висока і відповідальна честь  допомогти дорослій людині, яка втратила роботу, оволодіти новою професією і знову набути ваги у суспільстві. Нам випала честь допомогти фахівцям підвищувати професійну кваліфікацію, розвивати й удосконалювати свої знання відповідно до сучасних вимог. Це наша служба готує висококваліфіковані кадри для підприємств не тільки Рівненщини, а й для інших регіонів нашої Батьківщини. Це у нас вчать писати і захищати бізнес-плани, щоб у  майбутньому наш слухач міг розпочати власну справу.

Завдання наших викладачів та майстрів виробничого навчання полягає не лише в тому, щоб у стислі терміни дати дорослим слухачам необхідні якісні знання, допомогти оволодіти фаховою майстерністю, а й морально підтримати на шляху до нової професії, поділитися з ними власним оптимізмом, позитивним баченням майбутнього і у багатьох випадках, допомогти з ідеєю, як найкраще влаштувати життя у наш непростий час.

Хочеться у цей світлий і радісний день побажати вам усім щастя, здоров’я, розквіту ідей і успіхів в усіх починаннях, величезної життєвої енергії на улюбленому трудовому поприщі! Успіху, прагнень і досягнень!

 

З повагою
директор Рівненського центру
професійно-технічної освіти державної служби зайнятості                        

Наталія Бура

 

.

 

Коли поважаєш свою мрію

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Шлях до омріяної професії у дубровичанки Наталії Місько зайняв досить тривалий час. Як каже сама Наталія Анатоліївна, для мами вона вчилася майже п’ять років, здобуваючи вищу освіту, а для себе – 4,5 місяці. Тож, закінчивши вуз навесні 2005 року, вже восени вона скористалася послугами служби зайнятості, і її направили на навчання за професією кравець 4 розряду на базі Сарненського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ. Адже все своє свідоме життя пані Наталя хотіла шити гарний одяг і не просто шити, як це робить любитель, а професійно. Донині жінка добрим словом згадує майстра виробничого навчання Оксану Федорівну Мороз, яка щедро передавала свої знання і навички допитливій слухачці і називає її своєю другою мамою.

Після завершення навчання Наталія Місько влаштувалася на роботу у Дубровицький центр позашкільної освіти, де працювала керівником гуртка м’якої іграшки. На роботі вчила дітей рукоділлю, шила костюми для виступів вихованців центру, а вдома працювала для душі, моделюючи ошатний одяг для рідних та друзів.

Ті, хто знає про чистоту все

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

27 вересня на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів за професією «Покоївка» 2 кваліфікаційного розряду.

Цим фахом протягом майже трьох місяців за дуальною формою навчання на замовлення роботодавців оволодівали сім слухачок із Гощі, Дубно та Рівненського району. Свої знання їм передавали куратор групи Надія Василівна Юрчук та майстер виробничого навчання Катерина Василівна Шевчук.

За словами заступника директора Рівненського центру ПТО ДСЗ із навчально-виробничої роботи Руслани Бодренко, яка під час державної кваліфікаційної атестації оцінювала відповіді слухачок, жінки продемонстрували не лише відмінні теоретичні знання, але й здобули чудову репутацію, адже під час навчання і практики надавали послуги реальним клієнтам.

Як показує життя, навчатися ніколи не пізно, – сказала Руслана Володимирівна. – Нинішня група складається із жінок із достатнім життєвим досвідом і відповідальним ставленням до виконання обов’язків. Тож не дивно, що всі вони мають чудові відгуки і від клієнтів, і від майбутніх співробітників.

Дорогу – підприємливим!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smetaНе завжди буває так, що кравець, перукар, автослюсар чи інший фахівець у одній із затребуваних сфер господарювання розпочинають підприємницьку діяльність і працюють самі на себе. Разом з тим є непоодинокі випадки, коли ту чи іншу справу розпочинає людина, котра не має навиків у тій чи іншій професії, але хоче провадити власний бізнес й дати роботу тим, хто вміє й хоче працювати. І за такими підприємливими людьми є вагома частка успішного бізнесу.

Безробітний рівнянин Ігор Рик під час навчання отримав ґрунтовні знання в сфері підприємництва, бізнес-планування, маркетингу, оподаткування і звітності, які в майбутньому ефективно застосовуватиме на практиці при веденні власної справи. Результатом десятиденного навчання на курсі «Розпочни свій бізнес: практичні аспекти діяльності» на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ він написав і успішно захистив свій бізнес-план. Здобувач освіти взяв участь у мікрогрантовій програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» і отримав 250 тис грн. Ігор Володимирович відзначає, якою напруженою і змістовною була навчальна програма і як багато знань дали йому викладачі центру, зокрема Наталія Анатоліївна Сирочук

Чудова нагода визначитися з майбутньою професією

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta 20 вересня на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ за адресою м.Рівне, вул. Підкови, 17а відбувся семінар-презентація освітніх послуг з навчання за професіями кухар, кондитер, манікюрник, перукар, візажист для безробітних Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Екскурсанти оглянули навчальну базу з підготовки кваліфікованих робітників індустрії краси, сфери послуг, готельно-ресторанного господарства. Це унікальне освітнє середовище, максимально наближене до реальних умов праці, нині стало полігоном для здобуття актуальних і затребуваних професій.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

5815065
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1430
6370
7800
5775754
22585
85448
5815065

Ваш IP: 44.192.254.173
На сервері час : 2023-10-03 16:44:02
Счетчик joomla
return_links(3); ?>