Пропонуємо короткотермінове навчання з енергозбереження

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

зображення viber 2021 08 27 14 59 58 290Стати монтажниками віконних і дверних конструкцій побажали безробітні Рівного. На профорієнтаційній зустрічі із представниками Рівненського центру ПТО ДСЗ, що відбулася на базі Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ, присутнім презентували сучасний затребуваний напрям. Майстер виробничого навчання Зеновій Крошний ознайомив безробітних із умовами навчання, навчальною програмою та перспективами застосування нових знань. Не секрет, що тепло у домі залежить від надійної ізоляції та енергозбереження. Саме це завдання успішно виконують кваліфіковані монтажники пластикових вікон і дверей.

#монтажник_вікон_дверей_рівне_цпто #енергозбереження_рівне_цпто #співпраця_рівне_цпто #короткотермінові_курси_рівне_цпто

Сучасні технології виконання монтажних робіт – одна з актуальних місій виробничих і будівельних компаній.

Для релокованих на Рівненщину підприємств готуємо швачок за ваучерами

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

зображення viber 2023 03 23 11 49 15 828Відмінна навчальна база з підготовки кваліфікованих робітників для швейної галузі, великий досвід співпраці із роботодавцями дозволяють забезпечувати сучасними кадрами потужні виробництва.

Релоковане із Харківщини підприємство з пошиття військової амуніції «Алексія» не лише надає свої виробничі майданчики для проходження слухачами виробничої практики, але й запрошує на роботу випускників. Так, днями на базі Гощанського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ завершила навчання група швачок. Кваліфіковані робітниці вже отримали робочі місця на фабриці. Зі свідоцтвами державного зразка вони мають можливість офіційно працювати та розвиватися у професійній кар’єрі.

Щирими емоціями поділилися Оксана Янчук, Валентина Войтюк (підприємство «Алексія») та Наталія Загрядська (Корецька швейна фабрика), які подякували закладу освіти та Гощанському управлінню і Корецькому відділу Рівненського ОЦЗ за цікаве навчання та можливість працювати. Дехто із випускниць планує організувати власну справу або ж співпрацювати із місцевими підприємцями.

На злобу дня: пропонуємо підвищення кваліфікації зі складання будівельних кошторисів. Формуємо групу слухачів

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smetaНа запит роботодавців у Рівненському центрі ПТО ДСЗ розроблено новий напрямок підвищення кваліфікації «Кошторисна справа у будівництві, складання будівельних кошторисів». Даний напрям буде корисним для працівників проєктних організацій та економістів, адже передбачає вивчення проектно-кошторисної документації з використанням програмного комплексу «АВК-5» (автоматичний випуск кошторисів). Напрям навчання орієнтований на майбутніх спеціалістів зі складання кошторисів, котрі по завершенню навчання можуть працювати в будівельних та проєктних організаціях як державної, так і приватної форм власності.

#будівельний_кошторис_рівне_цпто #співпраця_рівне_цпто #підвищення_кваліфікації_рівне_цпто

ПК АВК-5 призначений для автоматизації визначення вартості будівництва – нового, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення. Він орієнтований на вимоги національного стандарту ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». Крім того, в ньому реалізовані алгоритми, що дозволяють визначати вартість будівельних робіт відповідно до відомчих нормативних документів: Міністерства промислової політики України; Міністерства транспорту та зв'язку України; Державного агентства автомобільних шляхів України; житлово-комунального господарства України.

Навички роботи з БПЛА здобувають представники різних галузей

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру! зображення viber 2023 03 17 11 51 31 280

Оперативний курс «Оператор безпілотного літального апарата (дрона)», організований на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ, приваблює все більше слухачів. Навички роботи з дроном затребувані у різних галузях економіки: для порятунку людей, для геологорозвідувальної, пошукової роботи, для занять із учнівською молоддю у позашкільному навчанні, при будівництві та відновленні інфраструктури, у надзвичайних екологічних ситуаціях, для моніторингу стану електромереж тощо.

Сьогодні сучасні технології стають частиною реальної економіки, створюють нові методи діагностики та моніторингу, а ще – нові робочі місця. Більше півсотні підготовлених у Рівному операторів БПЛА – чудова інвестиція в нашу економіку.

Можливість опанувати не лише теорію, але й попрацювати в умовах реального часу із апаратом, перевірити усі його показники, обробити та проаналізувати дані аерозйомок для подальшого аналізу оцінили мешканці Рівненщини, Житомирщини, Львівщини та Миколаївщини. Полігонні навчання – відмінна частина якісної підготовки операторів. Заклад освіти розвиває новий напрям, вдосконалює навчальну програму та запрошує до навчання усіх, кому важливі професійні навички роботи з безпілотниками.

Продавець продовольчих товарів – професія, без якої неможливо уявити наше життя! Запрошуємо на навчання! (ВІДЕО)

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

прод реклСарненське навчальне відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ запрошує здобути професію продавця продовольчих товарів 3 розряду. Термін навчання – 5 місяців. Початок навчання - 28 березня.

Сучасні кваліфіковані продавці - робітники високої самодисципліни, оперативності та відмінних знань. Вони знають правила роботи роздрібної торгівлі, особливості продажу, правила обміну товарів та умови вилучення з продажу недоброякісних продуктів, правила експлуатації та термінів проведення перевірок ваговимірювальних приладів, зміст та порядок оформлення товарно-супровідних документів та багато іншого. А ще наші випускники - продавці навчаються стресостійкості та неконфліктності, знають законодавство та шанують свою роботу.

#продавець_продтоварів_рівне_цпто #моя_нова_професія_рівне_цпто #навчаємо_дорослих_рівне_цпто

Чому варто навчатися у нас? Досвідчені педагоги, тісні зв’язки із роботодавцями, унікальна можливість пройти виробничу практику в реальних умовах – в магазинах наших партнерів, чудова нагода працевлаштуватися – ось наші переваги! До послуг слухачів - сучасний навчальний магазин – майстерня із касовими апаратами та зразками продовольчих товарів.

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

5328506
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2250
2775
12950
5304176
47902
48054
5328506

Ваш IP: 3.236.209.138
На сервері час : 2023-03-25 18:48:38
Счетчик joomla
return_links(3); ?>