Мешканець Гощанщини виграв мікрогрант від держави та працевлаштовує побратимів (ВІДЕО)

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Vahewr grant42-річний Олександр Вахер із Рівного завжди мріяв створити управлінську кампанію європейського зразка. «Я прагну, аби послуги, необхідні мешканцям багатоповерхівок, надавалися оперативно, якісно, з гарантією та за невисокою ціною».

Інженер за освітою, будівельник із 15-річним досвідом роботи, доброволець, учасник бойових дій, інвалід війни старший сержант Олександр Вахер знає ціну слова, дружби, порядності та професійності. Підприємець поділився, що свій проєкт розглядає і як можливість працевлаштувати побратимів – учасників бойових дій у російсько-українській війні. «Своєрідна реабілітація, командна атмосфера, локація розуміння і проговорювання усіх проблем і питань – ось, що я пропонуватиму фахівцям, які працюватимуть зі мною».

Сім’я Олександра Олександровича – це дружина та 5 синів. Коли родина переїхала на Гощанщину, - саме тут, у новій територіальній громаді, підприємець і запланував втілити амбітний проєкт – організувати управлінську компанію нового зразка, яка б враховувала індивідуальні потреби кожного господарства чи квартири. «Вже створюються робочі місця для кваліфікованих робітників. І це буде не 2 людини…». Налагоджено необхідні комунікації з місцевими депутатами, комунальними службами, головою територіальних громад.

https://youtu.be/mQMeM4yz0aI 

«Важливо було не лише мати ідею, але й грамотно викласти її, скласти бізнес-план, який би відображав її майбутню діяльність та демонстрував перспективність і доцільність.

#мікрогрант_рівне_цпто #твій_успішний_бізнес_план_рівне_цпто

У цьому мені допомогли у Рівненському центрі ПТО ДСЗ». За порадою директора Гощанської районної філії РОЦЗ пан Олександр звернувся до закладу освіти та пройшов навчання за напрямом «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу». Пропрацювавши із викладачами усі етапи, слухач склав успішний бізнес-план, який отримав схвалення і фінансову підтримку – мікрогрант від держави.

«Фінансова допомога - це необхідна інвестиція у закупівлю професійного інструменту. Вірю, що подолаємо тимчасові проблеми із електроенергією та щоденні виклики, адже націлюємося на мирну працю та сервіс нового зразка».

Олександр Вахер має не лише державну підтримку. Його 19-річний син Дмитро також подав заявку на конкурс із отримання мікрогрантів, виграв його і вже долучається до родинної справи в частині фінансів та бухгалтерських послуг.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua , а також у Telegram Instagram Facebook YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne 

або за телефонами +38067363 88 27, +38096 539 53 59.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

5471410
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1679
1354
3033
5456733
8220
55828
5471410

Ваш IP: 3.230.152.133
На сервері час : 2023-06-06 23:32:52
Счетчик joomla
return_links(3); ?>