Зростати, досягати та розвиватися – рецепт успіху!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smetaНаталія Ковалець розпочинала свою справу в сфері логістики у розпал Коронавірусу в жовтні 2021 року. Коли багато підприємців згортали свій бізнес, вона робила в цьому напрямку перші кроки. Тож спочатку зареєструвалася як ФОП і сама одночасно виконувала роботу логіста, юриста і бухгалтера. Потім дізналася, що кожен, хто має бізнес-план та намір розпочати власну справу, або її розширити, може розраховувати на підтримку держави у розмірі до 250 000 тис грн. А навчити написати бізнес-план можуть на короткотермінових курсах у службі зайнятості в Рівненському центрі ПТО ДСЗ.

– Тож записалася на триденне навчання на курсі «Створення бізнес-плану в рамках отримання мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу» і завдяки сертифікованому викладачу МОП старшому майстру цього центру Віктору Красовському успішно освоїла непросту науку з написання бізнес-плану. Потім подала свій проєкт на розгляд Ощадбанку, який також перевіряв мою ділову репутацію. Згодом успішно захистила його в обласному центрі зайнятості. І заключним акордом стало схвалення мого бізнес-плану у Києві.

stroitelnaya smeta

Наталія Ковалець визнає, що отриманий грант став потужним поштовхом у розвитку власної справи. Вона створила логістичну фірму ТОВ «Аверс НК», яка працює майже два роки. За цей час фірма здобула репутацію надійного та відповідального партнера. На отримані кошти через Службу зайнятості вона найняла двох працівників – бухгалтера й логіста. Розповідає, що приплив енергії від перемоги був таким великим, що частину ремонту у офісі вона зробила самотужки: фарбувала стіни, займалася дизайном приміщення.

Наталія Ковалець, має вищу економічну освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій та адміністрування». У грудні вона готується захищати магістерську дипломну роботу на кафедрі менеджменту в НУВГП, за спеціальністю «Менеджмент управління проєктами». Підприємець добре знає, що в питанні розширення діапазону знань не можна заощаджувати ані кошти, ані час, ані зусилля. Тож вона не нехтує жодним шансом, щоб удосконалитися професійно й охоче бере участь у різного плану семінарах для менеджерів та підприємців. Як доказ цього – на стіні у її кабінеті майорить безліч сертифікатів, що засвідчують засвоєну науку.

На питання, чим вона ще живе крім роботи відповідає, що відновлює душевну рівновагу, пораючись у квітнику біля будинку, що радує око протягом усього сезону:
      – Я – дівчина з села, тож щоразу приїжджаючи до мами, йду у свій квітник, де буяє 60 сортів одних тільки лілій! А ще – квітнуть троянди, розкішні рододендрони та багато іншої краси. Люблю мальви, маю червоні, білі, рожеві. Це ще ті мальви, які розводила моя бабуся, тож бережу їх як пам’ять.

Керівниця ТОВ «Аверс НК» Наталія Ковалець нині достойно провадить свій бізнес і будує плани на майбутнє. У мріях – мати потужну, сучасну, логістичну компанію. І віриться, що цій оптимістично настроєній людині усе вдасться, бо вона знає, чого хоче від життя і послідовно йде до своєї мети.

 Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua, а також у Telegram Instagram Facebook YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne 

aбо за телефоном +38096 539 53 59.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

5815250
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1615
6370
7985
5775754
22770
85448
5815250

Ваш IP: 44.192.254.173
На сервері час : 2023-10-03 18:00:48
Счетчик joomla
return_links(3); ?>