НАВЧИТИСЯ КЕРУВАТИ ЕЛЕКТРОННИМ ПТАХОМ

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

На базі Рівненського центру ПТО ДСЗ це вже десятий випуск операторів дронів. Всього ж новим фахом протягом часу існування курсів оволоділо 92 випускники. Цього разу навчання здійснювалося спільно з ГО «Волонтерський штаб Житомира», «Центр готовності цивільних м. Рівне» та ГУ ДСНС у Рівненській області. Професійні навички роботи з безпілотними літальними апаратами здобули восьмеро осіб, з них – четверо дівчат. Усі слухачі – віком до 25 років. Протягом чотирьох днів слухачі опанували науку керування електронними «птахами».

stroitelnaya smeta– Напрям «Оператор безпілотного літального апарата (дрона)» став популярним
відразу, з моменту відкриття курсів у нашому центрі. Отримати відмінні теоретичні, технічні та практичні знання прагнуть слухачі різного віку, уподобань та освіти, бо привабливим є термін навчання – всього чотири дні, – розповідає заступник директора Оксана Зигалова. – Протягом такого інтенсивного курсу навчання наші слухачі вивчили правила та зони польотів, параметри, технічні характеристики коптера. Вони оволоділи наукою налаштування пульта, камери і додатку, вивчили правила підготовки до польоту та ручне управління, освоїли навички роботи в різних погодних умовах та базову обробку відзнятого матеріалу. Ця група навчалася за власні кошти та кошти ГО «Волонтерський штаб Житомира». Але хочу наголосити, що для зареєстрованих безробітних воно здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

stroitelnaya smetaПро те, що майбутнє – за використанням безпілотних літальних апаратів у народному господарстві свідчить широкий діапазон їх використання. Дрони незамінні помічники сільгоспвиробників. При їх допомозі фермер може контролювати якість посівних робіт та обробку ґрунту, проводити моніторинг полів з висоти десятків і сотень метрів, спостерігати за внесенням добрив, провадити високоточний обмір полів з урахуванням рельєфу, робити прогнози на врожай. БПЛА використовують для екологічного контролю, пошуково-рятувальних робіт, картографії, моніторингу електромереж, для фіксації і оцінки страхових випадків..

stroitelnaya smeta

– Я приїхав до Рівного з Херсонської області рік тому, рятуючись від окупації, –
розповідає слухач Богдан Мінченко. – Переконаний, що дрони мають широку нішу використання у багатьох сферах господарювання нашої країни

– Ці знання, без сумніву, корисні, – до розмови долучається рівнянин Андрій Козик. –
Я задоволений рівнем викладання на курсах, адже саме навчання було цікавим і змістовним. Сертифіковані викладачі Олександр Білик та Олена Суліма допомагали нам оволодівати знаннями з вивчення будови БПЛА та основних його функцій в аудиторії і на навчальному полігоні.

Сумлінність слухачів та їх успіхи у навчанні були відзначені заступницею директора Центру Оксаною Зигаловою. Вона вручила випускникам курсу посвідчення про освіту. Тепер знання і вміння операторів оцінять на підприємствах, у господарствах та на інших важливих ділянках роботи.

Наразі, випустивши свіжу групу операторів дронів, Рівненський центр ПТО ДСЗ готовий формувати наступну групу слухачів.

Лідія МАРТИНЮК

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua, а також у Telegram Instagram Facebook YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne 

aбо за телефоном +38096 539 53 59.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

5815088
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1453
6370
7823
5775754
22608
85448
5815088

Ваш IP: 44.192.254.173
На сервері час : 2023-10-03 16:54:18
Счетчик joomla
return_links(3); ?>