Освіта – сьогодні, успіх – завжди!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta18 вересня у Рівненському центрі ПТО ДСЗ завершився черговий двомісячний курс з «Комп’ютеризованого бухгалтерського обліку». Для тих, хто в подальшому матиме справу з обліком – це вимога сьогодення. Адже ця комп’ютерна програма в у набагато спростить їхню роботу.

– У групі навчалося 17 слухачок з різним рівнем підготовки. Хтось вже працював за
фахом і вирішив осучаснити свої знання, а хтось цей напрям освоює з нуля, – розповідає позаштатний викладач Наталя Ткачук. – Ми працювали за змішаною формою – дистанційно із слухачками із інших регіонів України та очно із тими, кому зручно добиратися до навчального центру. На курсах ми вчимо наших слухачок програмного забезпечення ведення бухгалтерського обліку, формуванню електронної звітності, податкового обліку і звітності та багато іншого. У майбутньому ці знання дадуть їм можливість влаштуватися на роботу не лише бухгалтерами, а й операціоністами, продавцями-касирами, завідувачами складів, працювати у відділі нарахування зарплати. Тобто маємо досить широкий спектр професій, де отримані знання згодяться..

Слухачки Інна Дацишина та Вікторія Даценко ніколи не мали справи з бухгалтерією. Але, враховуючи вимоги ринку праці, вирішили, що за новою професією – майбутнє, а, отже, реальний щомісячний дохід.

stroitelnaya smeta– Мені запропонували роботу у приватній фірмі за умови, що я навчуся комп’ютеризованого бухгалтерського обліку, і я з великою охотою пристала на їхню пропозицію, – говорить Інна Дацишина, яка має вищу юридичну освіту, але за фахом не працювала жодного дня. – За два місяці нам дали грандіозну базу знань. Звичайно, на перших порах я звертатимуся за консультаціями до нашого викладача, бо зв’язків ми втрачати не будемо.

Робота лицювальником-плиточником в у середньому приносить до 16 тис грн доходу на місяць, а фахівець з вищим розрядом, досвідом роботи та супутньою спеціалізацією може отримувати значно більше – до 40 тис грн, – звернувся він до слухачів.

– Мені трохи не пощастило з трудовою біографією, – до розмови долучається Вікторія
Бутенко. – Спочатку я працювала лаборантом на «Азоті», потім на «Укрпошті», і обидва рази потрапила під скорочення. Вивчивши запити ринку праці, я вирішила оволодіти новою для себе професією, щоб ніколи більше не переживати стресів, пов’язаних з втратою роботи. Знання на курсах нам дали хороші, тож нині я з ентузіазмом шукаю роботу і вірю, що все буде добре.

Олена Лата має вищу освіту за спеціальністю «Бухгалтерський облік», працювала за фахом, але народила дитину і опікувалася нею до шестирічного віку. Каже, що прогрес на місці не стоїть, знання необхідно поновлювати і розширяти. Тому й записалася на курси. Вже має кілька пропозицій від роботодавців і нині вирішує на якому варіанті зупинитися.

–– Кожна з наших слухачок, закінчивши двомісячні курси, отримала новий хороший
шанс на працевлаштування, – сказав після вручення свідоцтв про освіту старший майстер Рівненського центру ПТО ДСЗ Віктор Красовський. – Тож бажаємо їм впевненості, сміливості і удачі у цій непростій сфері діяльності.

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті   https://www.cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua, а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

aбо за телефоном +38096 539 53 59.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

5815239
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1604
6370
7974
5775754
22759
85448
5815239

Ваш IP: 44.192.254.173
На сервері час : 2023-10-03 17:56:33
Счетчик joomla
return_links(3); ?>