Щоб дітям було смачно і корисно

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smetaСлужба зайнятості у своїй роботі практикує таку форму освіти як навчання за ваучером. Ваучер дає право на безоплатну перепідготовку та підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця. За допомогою такої форми навчання можна освоїти чимало спеціальностей та професій.

Зокрема, можливістю оволодіти знаннями за ваучером на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ скористалася слухачка Світлана Марчук, яка протягом чотирьох місяців підвищувала кваліфікацію за професією «Кухар». До речі, однією з умов навчання за ваучером є досягненням слухачем 45-річного віку. Світлана Василівна має стаж роботи кухарем майже 30 років. Тож професійний багаж у неї дуже вагомий – вона працювала у лікарні, школі, а нині – у дитячому садочку. Але нові знання ще нікому ніколи не завадили. Тим більше, що нещодавно Міністерство охорони здоров’я запровадило нові норми харчування для діточок у школах та садочках, тож перед фахівцем постало питання підвищення кваліфікації..

– Розробником цих норм став відомий в Україні кухар Євген Клопотенко, – розповідає Світлана Марчук. – З дитячого меню прибрали ковбаси і сосиски, а збільшили частку фруктів і овочів. Зменшили кількість хліба, солі і цукру. Наприклад, готуючи молочні каші, замість цукру ми тепер додаємо фрукти: яблука, груші, банани, родзинки. З меню зникло смажене, а стало більше запіканок і різних варіантів страв із молоком. З досвіду скажу, це дуже хороший і правильний підхід, бо діти змалку привчаються до здорового харчування. Можна сказати, що нині закладаються основи майбутнього здорового покоління.

stroitelnaya smeta– Ми завжди йдемо назустріч людям, – говорить викладач Рівненського навчального відділення Олеся Вознюк. – Світлана Марчук підвищувала свою кваліфікацію дистанційно, не полишаючи свого місця роботи, що було дуже зручно і для неї, і для роботодавця. Оплату за її навчання здійснив Фонд соціального страхування України на випадок безробіття. До речі, навчатися за ваучером можуть ті, хто вже має професійно-технічну чи вищу освіту і не перебуває на обліку у центрі зайнятості..

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті   https://www.cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua, а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

aбо за телефоном +38096 539 53 59.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

5814926
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1291
6370
7661
5775754
22446
85448
5814926

Ваш IP: 44.192.254.173
На сервері час : 2023-10-03 15:55:17
Счетчик joomla
return_links(3); ?>