Наші кращі випускники: Олександра Петруніна

 

DSCF7544Олександра Петруніна, спрямована на навчання Славутським міським центром зайнятості, давно мріяла отримати фах перукаря. Про РЦПТО ДСЗ дізналася ще до того, як стала на облік. Олександра розповідає:

 - Я свідомо обрала саме цей навчальний заклад серед безлічі професійних курсів. Причина проста: чула дуже багато позитивних відгуків про якість навчання і умови проживання. Тому, ставши на облік, одразу заявила про своє бажання навчатися тут, хоча пропозицій було багато. Під час навчання переконалася особисто в правдивості відгуків, тепер я сама рекомендую навчатися тут усім знайомим.

За освітою я – психолог, проте жодного дня не працювала за спеціальністю: після п’ятого курсу одразу пішла у декретну відпустку. Під час вимушеної кар’єрної паузи вирішила опанувати мистецтво візажу, займаюся цим ось уже третій рік. Власне, зрозуміла, що ця діяльність цікавить мене набагато більше, ніж психологія. Тим більше, працюючи майстром, знання психології можна застосовувати постійно, це дуже хороший допоміжний навик.

Отож, вирішила розвиватися в напрямку, який приносить мені задоволення і заробітки – буду працювати в індустрії краси. Тим більше тепер, коли маю повноцінну професійну підготовку як перукар і можу створити клієнтці цілісний образ – і зачіску і макіяж. До речі, знання візажу допомогло мені у працевлаштуванні. Мій знайомий порекомендував мене до львівського салону, як універсального фахівця. І хоча вакансій там не було, мене запросили продемонструвати свої навички у створенні макіяжу. Результат дуже сподобався власнику, а коли я зробила ще й зачіску, мені одразу запропонували залишитися. Так що доведеться поміняти Славуту на Львів. 

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6097700
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
21
1539
1560
6070452
37440
137337
6097700

Ваш IP: 35.175.191.103
На сервері час : 2023-12-12 00:36:08
Счетчик joomla
return_links(3); ?>