ПРАВИЛА
КОРИСТУВАННЯ ВІРТУАЛЬНОЮ ДОВІДКОЮ
Віртуальна довідка – це online послуга, спрямована на оперативне виконання запитів слухачів Рівненського центру профтехосвіти державної служби зайнятості, у т.ч. тих, які навчаються дистанційно.
Загальнодоступно, оперативно, безкоштовно!
Віртуальна довідка - це інформація про:
Умови надання Віртуальної довідки
Для отримання віртуальної довідки надсилається запит на електронну пошту. До запиту потрібно додати Анкету, в якій вказати ПІБ, професію/напрям професійного навчання.
Відповіді на запит надаються за зворотнім електронним зв’язком впродовж 5 робочих днів. Бібліографічна довідка може містити не більше 10-15 бліографічних описів.
Відповіді на запити готуються із застосуванням інформаційних ресурсів наявних бібліотечних фондів, електронної бібліотеки Центру.
Адреса електронної пошти
Успішного навчання та корисного спілкування!
Анкета слухача
Прізвище | |
Іім’я | |
По-батькові | |
Професія/напрям навчання | |
Зміст запиту | |
Дата |
Із метою забезпечення рівного доступу до освітніх послуг усіх учасників освітнього процесу у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості створюються відповідні умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами: доступність будівель і приміщень, використання адекватних форм і методів навчально-виховної роботи, психолого-педагогічний супровід, створене сучасне, безпечне та комфортне освітнє середовище.
Для забезпечення навчання в інклюзивних групах у закладі освіти працюють практичний психолог та вихователь. Територія подвір’я у всіх навчальних базах та відділеннях має вільний доступ для маломобільних груп населення. З двору на перший поверх приміщення обладнані пандусами. Розміри вхідних дверей дозволяють перемістити маломобільну людину до приміщення закладу освіти.
У 2021 році у Рівненському центрі ПТО ДСЗ проходили навчання 463 особи з особливими освітніми потребами.
Слухачі інклюзивних груп здобували професію кондитера
та навчалися за напрямом «Технології комп’ютерної обробки інформації» (особи з вадами зору)
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості має ліцензований обсяг кількості осіб, які можуть навчатися у закладі – 954 слухачі.
У закладі освіти фактично навчається станом на 01.06.2023 року – 477 слухачів
Зарахування слухачів на навчання здійснюється відповідно до затвердженого графіку формування навчальних груп з урахуванням наявних ліцензійних обсягів, проєктної потужності закладу освіти та фактичних потреб роботодавців.
Завдання та обов’язки: викладання інформаційних технологій, створення додатків в середовищі Unity 3D на С#, основ комп’ютерної грамотності, комп'ютерні технології.
Освіта: вища, магістр, спеціаліст.
Спеціальність: інженер, викладач (комп’ютерні технології)
Стаж роботи: - не менше 3 років.
Додаткові вміння і вимоги до працівника: досвід викладання, досвід роботи за фахом.
Завдання та обов’язки: проведення на високому технічному та методичному рівні практичних занять у групах за професіями «Верстатник широкого профілю», «Токар», «Фрезерувальник».
Освіта: професійно-технічна, неповна вища, вища освіта.
Освітньо-кваліфікаційний рівень: кваліфікований робітник, бакалавр, магістр.
Спеціальність: інженер-педагог – технологія та обладнання механоскладального виробництва.
Стаж роботи за відповідною професією (спеціальністю) - 3 роки.
Додаткові вміння і вимоги до працівника: досвід викладання, наявність робітничої професії токаря, фрезерувальника 4 розряду та досвід роботи за робітничими професіями.
Завдання та обов’язки: проведення на високому технічному та методичному рівні практичних занять у групах за професіями «Бармен», «Офіціант», «Майстер ресторанного обслуговування».
Освіта: професійно-технічна, вища освіта.
Освітньо-кваліфікаційний рівень: кваліфікований робітник, бакалавр, магістр.
Спеціальність: : інженер-технолог (приготування їжі), наявність робітничої професії бармена 4, 5 розряду, офіціанта 4, 5 розряду.
Стаж роботи за відповідною професією (спеціальністю) - 3 роки.
Додаткові вміння і вимоги до працівника: досвід роботи за робітничими професіями, бажано наявність досвіду педагогічної роботи.
Документи кандидати подають особисто до конкурсної комісії до 05.10.2021 (включно) за адресою: 33013, м. Рівне, вул. Кавказька, 9а, 3 поверх, каб. 307.
Для довідок: (0362) 68 37 95, відділ кадрів.
*Умови роботи звичайні. Робота – на постійній основі. 8-годинний робочий день.
У Рівненському центрі ПТО ДСЗ орієнтуються на сучасний вітчизняний ринок праці, потреби роботодавців та сучасні тенденції у професійно-технічній освіті. Матеріально-технічна база закладу освіти має наступні напрями:
До послуг слухачів - сучасна матеріально-технічна база, яка забезпечує отримання безробітними необхідних у подальшій роботі знань і навичок: 29 навчальних кабінетів 21 лабораторія, 40 сучасно облаштованих майстерень (різноманітна професійна техніка, верстати та інше обладнання). До послуг слухачів 3 бібліотеки з читальними залами.
Для навчання безробітних використовується сучасне обладнання та техніка, серед яких, комп’ютерний автотренажер, вантажні та легкові автомобілі, трактори з різноманітними сільськогосподарськими агрегатами,
сучасні деревообробні верстати всесвітньо відомих фірм «Метабо», «Джет», «Макіта», «Бош», токарні верстати, пневматичний молот та верстати з програмним забезпеченням фірми «Metalkraft», верстат плазмової різки з ЧПУ для ковалів ручного кування,
Центр сучасних зварювальних технологій для підготовки електрозварників ручного зварювання,
швейні та вишивальні машинки з програмним забезпеченням - «Джаноме», «Ямата», «Пфафф», «Бразер»,
комп’ютеризовані робочі місця касирів торгового залу тощо. Матеріально-технічна база центру постійно вдосконалюється та поповнюється, що дає змогу слухачам вивчати та впроваджувати новітні технології виробництва. Потужний навчально-виробничий комплекс укомплектовано сучасним технологічним обладнанням,
професійними інструментами, спеціальним професійним обладнанням, меблями, 7 мультимедійними інтерактивними комплексами. До послуг здобувачів освіти - 18 кабінетів спецтехнологій, майстерні, лабораторії - «Навчальний готель», «Салон краси», «Навчальний ресторан», «Навчальний бар», «Туристична фірма», «Навчальний магазин», «Навчальний міні-супермаркет», «Лабораторія комп’ютерних технологій з лінгафонним кабінетом», «Лабораторія приготування їжі» з відповідними навчальними технологічними цехами.
Приміщення навчально-виробничого комплексу суміщене із сучасним гуртожитком готельного типу для слухачів на 160 місць. У кожному номері гуртожитку – телевізор, DVD-програвач, холодильник, санвузол із душовою кабіною, зона Wi-Fi.
До послуг слухачів та викладачів – 22 інтерактивні мультимедійні комплекси, що включають проєктори та інтерактивні дошки, комп’ютерні класи із виходом в мережу Інтернет, інноваційний пристрій «Система автоматизованого проєктування» (САПР),
інформаційно-бібліотечний та інформаційно-пошуковий ресурси. Під замовлення фахівців центру створюються педагогічні програмні навчальні засоби, які використовуються під час проведення уроків теоретичного та виробничого навчання. Програмні засоби містять відеофрагменти, таблиці, креслення, тобто виконують функцію віртуальної наочності. На сьогоднішній день створено програмні засоби навчального призначення за професіями «верстатника деревообробних верстатів», «кравця», «слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів», «токаря», «покоївки», «кухаря», «майстра ресторанного обслуговування», «оператора котельні», «електрозварника ручного зварювання», «коваля ручного кування».