Працевлаштування

Рівненський центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості є функціональним підрозділом служби зайнятості, на який покладено завдання професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних. Ця послуга пдвищує шанси на працевлаштування тих громадян, чий професійний рівень в силу різних причин не відповідає потребам ринку праці. Навчальний заклад притримується філософії служби зайнятості, спрямованої на створення максимального пакету переваг для її клієнта, що сприяло б успішному працевлаштуванню. Так, окрім отримання професійних знань та навичок, слухачі РЦПТО ДСЗ можуть:

  • взяти участь у майстер-класах від найкращих професіоналів за  відповідними напрямами;
  • взяти участь у конкурсах професійної майстерності, фестивалях, фахових чемпіонатах, що допомагає заявити про себе та підвищити професійний рейтинг в очах потенційного роботодавця;
  • скористатися інформаційно-пошуковими ресурсами та комп’ютерами вільного доступу для швидкого пошуку вакансій;
  • будь-якої миті отримати консультацію з написання та розміщення резюме в консультаційному пункті, який діє на базі інформаційно-бібліотечного ресурсу.

 З метою підвищення рівня працевлаштування випускників ведеться активна робота з підприємствами та закладами реального сектору економіки. Роботодавці мають можливість протестувати рівень підготовки персоналу під час проходження слухачами виробничої практики. Багато випускників працевлаштовуються на місці проходження практики, у разі, якщо їм вдалося зарекомендувати себе з найкращого боку. Провідні роботодавці області  обов’язково беруть участь в роботі комісій під час кваліфікаційних атестацій та підсумкових іспитів, на яких слухачі демонструють отриманий у закладі рівень знань та навичок.

У навчальному закладі існує практика заохочення кращих випускників. Слухачі, які яскраво проявили себе під час навчання, брали участь у виїзних заходах служби зайнятості та професійних конкурсах, завершили навчання з найкращими показниками, отримують статуетку – відзнаку «Кращий випускник» та право безкоштовного створення відеорезюме для подальшого розміщення на сайтах з працевлаштування. На сайтах РЦПТО ДСЗ, обласного центру зайнятості, державної служби зайнятості, у газетах, на телебаченні розміщуються статті та сюжети про історії успішних людей, які свого часу скористалися освітніми послугами нашого закладу.    

 Для підбору місця роботи скористайтеся базою даних про вакансії Державної служби зайнятості на порталі "Труд" http://www.trud.gov.ua

а також переліком термінових вакансій підприємств Рівненської області на сайті обласного центру зайнятості http://www.dcz.gov.ua/rov

Документи про закінчення навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ

Свідоцтво 2Свідоцтво 1

Додаток до свідоцтва 2Додаток до свідоцтва 1

Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації видається після успішного завершення повного курсу  навчання  за результатами професійної  підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за робітничими професіями

КЦП 2КЦП 1

Посвідчення про професійне навчання видається після успішного завершення підвищення кваліфікації  на курсах цільового призначення 

Водійське свідоцтво 1Водійське свідоцтво 2

сертифікат

 Після успішного завершення навчання за окремими курсами цільового призначення додатково видається Сертифікат

Соціальний захист

     Загальнообов'язкове   державне соціальне страхування на випадок безробіття безробіття) - система прав, обов'язків і гарантій, яка передбачає матеріальне забезпечення на випадок безробіття з незалежних від застрахованих осіб обставин та надання соціальних послуг за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

     Страхуванню на випадок безробіття підлягають особи, які працюють     на   умовах   трудового   договору   (контракту), цивільно-правового   договору,   включаючи   тих,   які проходять альтернативну (невійськову) службу, а також тих, які працюють неповний робочий день або неповний робочий тиждень, та на інших підставах,     передбачених     законодавством     про     працю, військовослужбовці (крім військовослужбовців строкової служби), особи, які забезпечують себе роботою самостійно, та фізичні особи - підприємці.

Пошук роботи

Щоб отримати роботу, Вам потрібно:


- отримати необхідну для роботи кваліфікацію;
- отримати необхідні навички та елементарні знання про професію;
- пройти курс навчання;
- набути досвід роботи;
- показати свою зацікавленість;
- докласти певних зусиль;

Соціальна інфраструктура

Безробітним, що навчаються за кошти фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, ми надаємо можливість проживання у гуртожитку готельного типу. Гуртожиток розрахований на 200 місць. До послуг слухачів, що приїздять з Рівненської області, а також інших регіонів України – комфортабельні кімнати, оснащені за європейськими стандартами. У кожному номері – холодильник, телевізор, DVD – програвач, душова кабіна, санвузол.

Відведені окремі кімнати приймання їжі з кухнею на кожному поверсі. Працюють пральня та побутові кімнати із сучасним обладнанням. Обладнані затишні холи з м’якими куточками, актова зала, медичний пункт, приміщення для проведення дозвілля та відпочинку.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6584576
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
124
2196
12809
6553597
91816
94288
6584576

Ваш IP: 3.239.95.36
На сервері час : 2024-05-31 01:32:27
return_links(3); ?>