Освітні послуги Рівненського центру ПТО ДСЗ

 Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення за 58-ми ліцензованими робітничими професіями.

     Відповідно до статті 3 Закону України «Про професійно-технічну освіту»:

-       - первинна професійна підготовка – це здобуття професійно-технічної освіти особами, які раніше не мали робітничої професії або спеціальності іншого освітньо-кваліфікаційного рівня, що забезпечує відповідний рівень професійної кваліфікації, необхідний для продуктивної професійної діяльності;

-     - перепідготовка робітників – це професійно-технічне навчання, спрямоване на оволодіння іншою професією робітниками, які здобули первинну професійну освіту;

-       - підвищення кваліфікації робітників – це професійно-технічне навчання робітників, що дає можливість розширювати і поглиблювати раніше здобуті професійні знання, уміння і навички на рівні вимог виробництва чи сфери послуг.

   Можливе також навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ по підвищенню кваліфікації за освітніми програмами для отримання нових/додаткових компетентностей  з оволодіння новою технікою, технологіями, програмним забезпеченням тощо.

     Із метою задоволення потреб роботодавців у підвищенні кваліфікації робітників методичною службою Рівненського центру ПТО ДСЗ, спільно з представниками роботодавців, розроблено близько 200 навчальних планів та програм професійного навчання за різноманітними напрямами.

   Після закінчення навчання за ліцензованими професіями слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6651620
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
3239
5005
10349
6620675
65005
93855
6651620

Ваш IP: 100.28.132.102
На сервері час : 2024-06-19 19:35:44
return_links(3); ?>