Поборись за грант і стань володарем своїх бажань і можливостей

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Днями завершився четвертий тренінг за напрямом «Власна справа», який проходив на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ. Це був останній із серії тренінгів для підприємців-початківців в межах програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», який на цьому етапі завершила Освітня громадська організація Junior Achievement Ukraine. Його проводили два сертифіковані тренери за програмою МОН, викладачі вищої категорії – Віктор Красовський і Наталія Сирочук та два фахівці, підготовлені за програмою «Власна справа» – Ольга Захарук та Тетяна Яроцька. Тож ще одна група з 22 майбутніх підприємців опанували необхідні знання для відкриття власного бізнесу. Були озвучені дуже цікаві ідеї, й кожна з них має хороше раціональне зерно вже тому, що крім сплати податків ці люди, які планують відважно кинутися в бурхливе море бізнесу, забезпечать роботою низку безробітних, створюючи для них робочі місця.

Зустріч слухачів та педагогічних працівників відділення з представниками Управління захисту прав споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

У Навчально-виробничому комплексі Рівненському центру ПТО ДСЗ (вул.І.Підкови,17а) відбулася зустріч слухачів та педагогічних працівників відділення з представниками Управління захисту прав споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області – начальником відділу контролю у сфері торгівлі,робіт та послуг Управління Олександром Кротом та головним спеціалістом відділу Оксаною Ткачук. Тема зустрічі – «Реалізація норм законодавства про захист прав споживачів у своїй майбутній професії». Розглядалися питання про особливості застосування норм законодавства про захист прав споживачів для слухачів  професій «Візажист», «Перукар», «Манікюрник», «Адміністратор», а також застосування норм законодавства про захист прав споживачів у повсякденному житті.

Увага! Доукомплектовуємо групу слухачів за напрямом «Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3d MAX»!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Якщо ви впевнений користувач ПК, то всього за три місяці на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ опануєте створення тривимірної графіки у програмі «Autodesk 3ds Max». Рівненський центр ПТО ДСЗ запрошує усіх бажаючих підвищити кваліфікацію для отримання цієї нової компетентності!  

Термін навчання – 3 місяці.

В програмі навчання:

  • Основи роботи в програмі, розробка і моделювання об’єктів;
  • Створення та налаштування освітлення сцен, камер;
  • Візуалізація сцен та імітація зовнішнього середовища;
  • Розробка, створення та призначення матеріалів, створення складних систем частинок та об’ємних деформацій.

Висока відповідальність – достойна зарплатня!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Сьогодні на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ завершила навчання група водіїв категорії D. Нині слухачі склали теоретичну частину іспиту і практичне водіння, а за кілька днів їх чекають іспити у Регіональному сервісному центрі ГЦС МВС.

– Одна з найбільш потрібних на ринку праці професій – водії, – говорить куратор групи Олександр Миронець. – Адже питома вага перевезень автомобільним транспортом в економіці країни дуже велика. Особливий попит у роботодавців – на водіїв категорії D. Тож не диво, що водії у віці 21+, які вже мають категорії В, С1, С, D1 і безперервний трирічний стаж керування відповідним автотранспортним засобом, опановують наступну категорію D – це допуск на керування автобусом чи маршруткою із кількістю 16 пасажирських місць. Пасажирський автобус – один із найскладніших в управлінні і найвідповідальніший вид транспорту, тож відповідно і оплата праці є достойною.

Розфарбуй майбутнє в яскраві кольори – опануй професію агента з організації туризму

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Сьогодні туризм став явищем, що увійшло у повсякденне життя третини населення планети. Кількість людей, які хотіли б зробити своє життя яскравішим та втілити мрії «побачити світ» в реальність, зростає з кожним роком. Тому різко підвищився попит на кваліфікованих фахівців у сфері надання туристичних послуг. Такими фахівцями якраз і є агенти з організації туризму.

– Якщо ви бажаєте стати затребуваним фахівцем у сфері туризму, то маєте отримати якісну підготовку з низки предметів, – розповідає майстер виробничого навчання Інна Лугова. – У Навчально-виробничому комплексі Рівненського центру ПТО ДСЗ для цього створено майстерню «Туристична фірма», яка має сучасне матеріально-технічне забезпечення для здійснення оперативної діяльності: засоби зв'язку, комп'ютери з програмним забезпеченням для вивчення систем бронювання й продажу товарів і послуг, копіювальну техніку, рекламні проспекти, каталоги за окремими турами, оформлене робоче місце для агента з організації туризму та місце для прийому відвідувачів.

Готуй сани влітку!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Не за горами початок опалювального сезону, і саме тому Рівненський центр ПТО ДСЗ пропонує професійне навчання за професією «Машиніст (кочегар) котельні».Протягом 3,2 місяця ви опануєте основи тепло- і електротехніки, матеріалознавство, спецтехнологію, навчитеся читати креслення і схеми. Будете знати як організувати своє робоче місце відповідно до вимог охорони праці, оформляти записи в журналах прийому-здачі зміни та інших оперативно-експлуатаційних журналах. Ви навчитеся  розрізняти теплові процеси у котельних установках, споживачів тепла та джерела теплопостачання, ознайомитеся з роботою систем опалення, гарячого водопостачання, кондиціонування та вентиляції. Навчитеся визначати за складом палива його вид, читати карту котла за складовими теплового балансу, обслуговувати топки, керувати роботою парового котла тощо.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6651629
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
3248
5005
10358
6620675
65014
93855
6651629

Ваш IP: 100.28.132.102
На сервері час : 2024-06-19 19:41:54
return_links(3); ?>