Практичні навички для кожного: враження слухачів від курсу з домедичної допомоги

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Минулої п’ятниці на базі Навчально-виробничого центру Рівненського центру ПТО ДСЗ завершилося чотириденне навчання зареєстрованих безробітних на курсі з підвищення кваліфікації для отримання додаткових компетентностей «Надання домедичної допомоги  постраждалим в умовах воєнного часу». Заняття зі слухачами проводили сертифіковані інструктори «Центру готовності цивільних м. Рівне» Благодійного фонду Сергія Притули – Микола Горбалюк, Олександр Малишев. Курс був вдало доповнений тренінгом психолога закладу  освіти Оксани Якимець, яка ознайомила слухачів із особливостями психологічної допомоги постраждалим та технікою екологічної комунікації. Адже під час надання домедичної допомоги, коли час йде на хвилини і секунди, врівноважений психологічний стан рятівника допомагає приймати раціональні рішення. Саме його спокій і впевненість автоматично передаються постраждалому та оточуючим, що знижує загальний рівень стресу і паніки.

Вміння бачити перспективу

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Успіх завжди приходить до людей, які вміють реально зважувати власні сили, аналізувати ситуацію на ринку праці і знаходити свою бізнесову нішу.

Катерина Кир’ях із Вараша свого часу зрозуміла, що у її місті відсутня хімчистка і це створює певні незручності для його мешканців. Немає де випрати, а потім випрасувати габаритні речі з текстилю – пуховики, куртки, ковдри, подушки, покривала, штори тощо. Вирішила, що саме вона заповнить цю прогалину і для того, щоб опанувати необхідні знання для створення бізнес-плану, записалася на триденні курси «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес за методологією МОП», що проходили на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ.

– Я виграла мікрогрант у сумі 250 тис. грн. на розвиток власної справи і нині очікую на надходження коштів, – розповідає Катерина. – У мене працюватиме два найманих робітники, вже знайшла зручне місце для майбутньої хімчистки. З огляду на те, що неподалеку знаходиться базар, який працює у суботу, відкорегувала графік роботи майбутнього закладу побуту – ми працюватимемо і в суботу. З часом планую створити прийомні пункти в інших населених пунктах Вараського району, а також надавати послуги з прання постільної білизни та рушників готелям міста, прання військового одягу, спальників, спецодягу. З впевненістю скажу: мій бізнес має перспективу!

Кухар – професія універсальна

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Останнім часом ресторанний бізнес стрімко розвивається і чим оригінальніша кухня закладу харчування, тим більшим попитом він користується у споживачів. І головною дійовою особою на цьому святі їжі є кухар. Ця професія – одна з небагатьох, які завжди затребувані, не зважаючи на кризу чи війну.

Сьогодні завершили навчання за професією «Кухар 3 розряду» восьмеро слухачок Навчально-виробничого комплексу Рівненського центру ПТО ДСЗ. Протягом майже чотирьох місяців вони опановували навички виконувати допоміжні роботи з виготовлення страв та кулінарних виробів, вчилися формувати та панірувати напівфабрикати, готувати страви та кулінарні вироби, що потребують нескладної кулінарної обробки: варити, смажити, запікати та випікати вироби.

Рівненський центр ПТО ДСЗ запрошує бажаючих на навчання за професією «Офіціант 3 розряду»!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Обслуговувати відвідувачів закладів ресторанного типу треба вміючи. І в цьому вам допоможуть викладачі нашого закладу освіти

Всього за 5,5 місяці наші досвідчені викладачі навчать вас правил сервірування столу, мистецтву обслуговувати гостей, етикету. Ми подбали про те, щоб навчання було захоплюючим і красивим. Крім полірування посуду і столових приборів, приймання замовлень від клієнтів, вміння оформляти рахунки і розраховуватися із споживачами, складати серветки різними способами тощо, ви до автоматизму відпрацюєте навики обслуговування фуршетів та презентаційних заходів. Місцем вашого навчання стануть майстерня «Навчальний ресторан», «Навчальний бар», «Навчальна банкетна зала», які створені на базі Навчально-виробничого комплексу, що знаходиться за адресою м.Рівне, вул. І.Підкови,17а.

Тестувальник програмного забезпечення – перспективна професія

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю і партнерство заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ з методичної роботи Оксана Зигалова взяла участь у підсумковій конференції за результатами проходження переддипломної (виробничої) практики студентів-айтішників, яку проводив Рівненський фаховий коледж НУБіП України. На захід в числі запрошених прибули викладач курсу «Тестування програмного забезпечення» Рівненського центру ПТО ДСЗ Ганна Петрук та випускниця закладу освіти Тетяна Марчук, яка по завершенню цих курсів, нині успішно працює QA Engineer у компанії Radiant RFID.

Увага! Запрошуємо на навчання!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

✅ 27 травня стартує новий 5-денний курс – «Керування агродроном під час виконання сільськогосподарських робіт»! .

Йдучи в ногу з часом, Рівненський центр ПТО ДСЗ розробив 5-денний курс підвищення кваліфікації «Керування агродроном під час виконання сільськогосподарських робіт». Наша спеціалізація – доросле населення, бо розуміємо, яке важливе значення для цієї категорії населення мають саме стислі терміни навчання!

По завершенню курсу слухачі отримають посвідчення про право керування агродроном, що підтвердить вашу конкурентоспроможність на ринку праці.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6584466
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
14
2196
12699
6553597
91706
94288
6584466

Ваш IP: 3.239.95.36
На сервері час : 2024-05-31 00:13:28
return_links(3); ?>