Наш навчальний центр – плацдарм людяності

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Минулої суботи на Європейській у м. Рівне було багатолюдно. Того дня за підтримки управління культури Рівненської міської ради та громадської організації «Жіноча взаємодія» відбувся благодійний захід, приурочений до відзначення 32-ї річниці до Дня Незалежності України та Дня міста Рівне. Родзинкою свята став благодійний ярмарок «Відчуй Україну на смак», де мешканці міста та його гості за добровільний благодійний внесок скуштували смаколики, виготовлені представниками громад ВПО з Маріуполя, Донецька, Харкова, Миколаєва, Херсона, Кремінної, а також представниками Рівненського центру ПТО ДСЗ

– З початку повномасштабного вторгнення мільйони українців залишилися безробітними. Їх підприємства були знищені, збанкротували або ж людям довелося евакуюватися до більш безпечного місця проживання без можливості працювати дистанційно. І Рівненська служба зайнятості традиційно, однією з перших, подала руку допомоги внутрішньо переміщеним особам – розповідає заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ Оксана Зигалова.

– Наш заклад освіти – один із найпотужніших вітчизняних закладів системи профтехосвіти. Власне, – це заклад освіти дорослих, який вже понад 31-й рік готує кваліфіковані робітничі кадри для України, співпрацює із усіма регіонами, сприяючи зменшенню безробіття та підвищенню добробуту людей, – продовжує Оксана Миколаївна. – Ми забезпечуємо оперативну, сучасну і якісну професійну освіту дорослих безробітних та усіх, хто хоче здобути робітничу професію, підвищити кваліфікацію, або перекваліфікуватися. Сьогодні ми готуємо кваліфіковані кадри для різних галузей, пропонуємо оволодіти 58-ма ліцензованими робітничими професіями, маємо близько 150 напрямів підвищення кваліфікації. Ми забезпечуємо доступність професійного навчання через найбільш адаптовані під доросле населення форми, методи та технології (дистанційне, дуальне та індивідуальне навчання). Від початку діяльності зі стін нашого освітнього закладу вийшло понад 150 тисяч випускників. Тільки минулого року центр випустив 6199 кваліфікованих кадрів з числа безробітних.

stroitelnaya smeta

Треба сказати, що з боку Рівненського центру ПТО ДСЗ допомога тим, хто приїхав до нас із окупованих територій це не тільки підбір роботи, надання профорієнтаційних послуг чи отримання ваучера на навчання. Це також влаштування ВПО на тимчасове проживання у гуртожитку готельного типу навчального відділення центру, надання людям психологічної допомоги.

Готуючись до свята, команди-учасниці для приготування страв використали базу навчально-виробничого комплексу Рівненського центру ПТО ДСЗ. Кожна громада похвалилася стравами, які вважає автентичними для свого регіону. Наприклад, рівненська команда приготувала «Соложеник» – яблучний пиріг, узвар та смачнючі налисники з сиром. Марiупольці – шумуш (пиріг з листкового тіста з м’ясною начинкою), кулінари з Донецька – окрошку, котлети по-донбаськи. Херсонці представили рибні рулетики, шашлички «Південні», пахлаву «Медову», булочки з сиром і… традиційні кавуни. Миколаївці порадували учасників свята фаршированим перцями та рибними котлетами, а харків’яни – тушкованою капустою зі свининою, сирниками по-харківськи та узваром на травах. Кремінна пригощала кулешем та пиріжками з картоплею і печінкою. Про те, що смаколики були відмінні на смак і припали до вподоби учасникам свята свідчить вже хоча б те, що біля яток було зібрано понад 27 тисяч гривень благодійних внесків.

stroitelnaya smeta

– У мене від свята залишилося яскраве враження, стільки позитивних емоцій від спілкування! – говорить заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ Оксана Зигалова. – А зібрані в ході акції кошти спрямовано в благодійну організацію «Благодійний фонд «Відповідальні українці» для придбання ударних дронів. Це – наш вклад у спільну Перемогу!

Членкиня громадської організації «Жіноча взаємодія» Тетяна Хаусова озвучила мету заходу як можливість черговий раз показати кожному, що для нас, українців, чужого болю не існує, як немає чужих доль і дітей.

– Ми – діти однієї Вітчизни і маємо об’єднуватися у такий складний час, – сказала вона. – Треба пригорнути кожного, хто у відчаї чи розгубленості, щоб люди, позбавлені звичного кола спілкування, згуртувалися і активно вливалися в життя нашого міста. Тож нинішній захід – це ще один шанс усім познайомитися ближче через звичаї, культуру і кулінарію!

Лідія МАРТИНЮК

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua, а також у Telegram Instagram Facebook YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne 

aбо за телефоном +38096 539 53 59.

 

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6750092
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
488
3214
3702
6717264
57970
105507
6750092

Ваш IP: 34.204.198.73
На сервері час : 2024-07-16 03:39:11
return_links(3); ?>