Майстри трансформації простору

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta12 вересня із стін Рівненського центру ПТО ДСЗ вийшло вісім кваліфікованих робітників за професією лицювальник-плиточник.

Позаштатний викладач Марія Ткачук, яка приймала екзамени, розповідає, що група була сильною. Молоді чоловіки до навчання поставилися дуже серйозно. Воно й не дивно. Адже майбутні заробітки напряму залежать від їхнього фахового рівня.

Слухачі були дуже вмотивовані і маю усі підстави говорити, що усі вони залишаться у цій професії надовго, якщо не на все життя. Дехто прийшов вже маючи базові знання з цієї професії і, отримавши документ про освіту, лише підтвердив свою кваліфікацію, – розповідає позаштатний викладач Марія Ростиславівна. – Набутий досвід та нові знання дозволять їм швидко знайти роботу, а для воєнної та післявоєнної економіки робітничі професії будівельного напряму будуть потрібні як ніколи.

stroitelnaya smetaСвідоцтва про освіту вручав старший майстер Віктор Красовський.

Робота лицювальником-плиточником в у середньому приносить до 16 тис грн доходу на місяць, а фахівець з вищим розрядом, досвідом роботи та супутньою спеціалізацією може отримувати значно більше – до 40 тис грн, – звернувся він до слухачів.

Цієї професії вчать у професійно-технічному училищі протягом двох років. Думаю, що ви, як дорослі люди, зробили правильний вибір і оволоділи цією професією у Рівненському центрі ПТО ДСЗ за п’ять місяців. Якщо ж у майбутньому хтось із вас планує поїхати за кордон на роботу, то знайте, що ваше свідоцтво про освіту там також матиме реальну вагу.

У кожного свій шлях до служби зайнятості. Наприклад, Руслан Назарук майже 20 років працював медбратом в Острозькій лікарні. Розповідає, що працював за графіком доба через три, а тому у вільний від основної роботи час вирішив освоїти ще й будівельну професію. Тим більше, що заробітну плату у лікарні почали затримувати, а родину ж годувати треба. От і вирішив вчитися на лицювальника-плиточника.

stroitelnaya smeta– З цього матеріалу можна творити справжні дива,  –  захоплено ділиться своїми враженнями. – Тим більше, що нині у будівельних магазинах такий багатий асортимент цього товару.

І додає, що не сподівався, що для успішного освоєння нової професії йому пригодилися шкільні знання з хімії, фізики, креслення, математики.

Валерій Ковальчук з профтехучилища вийшов трактористом-машиністом. Але каже, що за професією не працював жодного дня, бо одразу влився у будівельну бригаду. Згодом вирішив, що для професійного зростання йому необхідні знання лицювальника-плиточника.

– Знати, що ти фахівець у певній галузі, а не просто підсобник на будові – це велика  справа. Стільки оптимізму, енергії з’явилося! Розумію, що справжнім майстром робітника робить досвід та за цим справа не стане. Адже для лицювальника-плиточника нині роботи дуже багато. Доброго майстра замовляють за пів року наперед.

Нині професія лицювальника-плиточника не тільки добре оплачується і набуває престижності – будівельні організації України, домобудівні комбінати, ремонтні та експлуатаційні управління міст і сіл відчувають постійну потребу в фахівцях цієї професії. Тому вірогідність працевлаштування лицювальника-плиточника після навчання є високою, а ризик безробіття – мінімальний.

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті   https://www.cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua, а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

aбо за телефоном +38096 539 53 59.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6584620
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
168
2196
12853
6553597
91860
94288
6584620

Ваш IP: 3.239.95.36
На сервері час : 2024-05-31 01:56:12
return_links(3); ?>