Якщо нова професія, то тільки в сфері інформаційних технологій!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smetaШукаєте навчальний курс, де ви зможете освоїти сучасні технології та отримати необхідні практичні навички? Бажаєте отримати навички, що стануть вашим кроком до успішної кар'єри у сфері ІТ? Тоді вам до нас, у Рівненський центр ПТО ДСЗ! Ми пропонуємо оволодіти навчальною програмою, яка допоможе вам стати фахівцем у галузі інформаційних технологій.

18 вересня стартує навчання за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Протягом 4,5 місяця ми вчитимемо вас веб-дизайну, роботі з графічними планшетами, засобами комп’ютерних інформаційних систем та пілотування дронами (БПЛА).

Наша освітня програма включає ряд предметів серед яких ключовими є:

  • Веб-дизайн. Навчимо вас створювати веб-сайти з використанням сучасних технологій та інструментів. Ви дізнаєтесь про верстку, адаптацію та інтерактивність (HTML, CSS, JavaScript).
  • Робота з графічними планшетами. Ви отримаєте навички створення графіки та малюнків за допомогою графічних планшетів (Wacome Cintiq та Intuos) та спеціалізованих програм (Adobe Photoshop та Illustrator). Познайомитеся з основами цифрового малювання та дизайну.
  • Пілотування дронами (БПЛА). У навчальній програмі передбачено практичне навчання з пілотування безпілотних літальних апаратів. Ви дізнаєтесь про засоби навігації, збір та аналіз даних, а також застосування дронів у різних галузях.
  • Засоби комп’ютерних інформаційних систем. Навчитеся встановлювати, налаштовувати і обслуговувати операційні системи. Ви дізнаєтеся про складові комп'ютера та розглянете принципи їх роботи і взаємодії.

Наш підхід полягає у поєднанні теоретичних знань з інтенсивною практикою. Ви отримаєте можливість вдосконалити свої навички через реальні проекти та завдання, що сприятимуть кращому засвоєнню матеріалу.

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті   https://www.cpto.rv.ua

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua, а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,

aбо за телефоном +38096 539 53 59..

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6651576
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
3195
5005
10305
6620675
64961
93855
6651576

Ваш IP: 100.28.132.102
На сервері час : 2024-06-19 18:55:44
return_links(3); ?>