Королі автошляхів

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

Упродовж півтора місяця на базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ підвищували свою професійну кваліфікацію водії-професіонали зі всіх куточків України, щоб мати право керувати вантажними автомобілями, дозволена максимальна маса яких перевищує 7,5 тонн.

Зокрема, зареєстровані безробітні Анатолій Басараба із Хмельниччини та Костянтин Богданов із Київщини навчалися за сертифікатами, і на базі Олександрійського навчального відділення завершили повний курс професійного навчання за очною формою навчання з використанням технологій дистанційного навчання за професією «Водій автотранспортних засобів» категорія СЕ. Використали своє право на підвищення кваліфікації за ваучерами, шість професійних водіїв з Волині, Львіщини, Житомирщини та Рівненщини. А за власні кошти навчався Дмитро Котович з Костопільського району. Треба сказати, що час і кошти витрачені не даремно. Адже водій категорії СЕ, враховуючи габарити автомобіля, повинен із подвійною пильністю виїжджати на автошляхи, паркуватися та маневрувати.

– Професія водія категорії СЕ – нині одна найбільш затребуваних на ринку праці, а обсяги роботи для них не зменшуються, а лише набирають обертів, – розповідає куратор групи Володимир Канюка. – Відповідно, і заробітна плата в діапазоні від 35 до 60 тисяч гривень. Наші слухачі відповідально підійшли до вивчення теоретичного матеріалу вантажних автомобілів з причепами та напівпричепами: будови автомобіля, особливостей і характеристик вантажного засобу, вивчали правила дорожнього руху та правила експлуатації вантажівки. Практичні навички водіння та обслуговування вантажівок здобували на навчальному майданчику відділення та на вулицях населених пунктів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За підсумками іспиту на базі закладу освіти та за результатами підтвердження отриманих знань у Територіальному сервісному центрі МВС України в Рівненській області слухачі невдовзі отримають омріяні водійські посвідчення категорії СЕ та королями долатимуть непрості кілометри українських та міжнародних автошляхів.

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті   https://www.cpto.rv.ua
Контакти закладу освіти: 0362-68-37-95, ел.пошта cpto@cpto.rv.ua, а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,
aбо за телефоном +38096-539-53-59.

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6651706
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
3325
5005
10435
6620675
65091
93855
6651706

Ваш IP: 100.28.132.102
На сервері час : 2024-06-19 21:05:56
return_links(3); ?>