Успіхів вам, дорогі наші випускники!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Сьогодні 15 слухачів Навчально-виробничого комплексу Рівненського центру ПТО ДСЗ за професією «Перукар (перукар-модельєр) успішно склали державну кваліфікаційну атестацію. Кожна слухачка підготувала власне портфоліо, що відображало обсяг засвоєних знань: опановані види стрижок, укладки, колористику, тонування і фарбування волосся, зачіски, що включають у себе елементи плетіння тощо. А засвоєні теоретичні знання вони відточували під час виробничої практики, працюючи у салонах краси та перукарнях обласного центру, Костополя, Березного та Острога, де отримали високу оцінку у професіоналів.

stroitelnaya smeta– Кожна наша слухачка – це унікальна особистість, обдарована талантом творити красу, – переконана викладач Навчально-виробничого комплексу Рівненського центру ПТО ДСЗ Анна Зотік. – У кожної – свій шлях у професію, проте усіх їх об’єднує спільна риса – вони серйозно поставилися до вибору майбутнього фаху. А тому до навчання кожна із них поставилася дуже відповідально. Серед найстаранніших хочу назвати Катерину Ємельянову, Анну Куріцину, Юлію Чекоту, Вікторію Федірко, Розу Дробуш, Світлану Гаврильчик.

Слухачка Анна Куріцина, наприклад, виробничу практику проходила у салоні-студії «MB Beauty», що знаходиться у Рівному по вул. Захисників Маріуполя

stroitelnaya smeta– Мій шлях у цю професію почався з плетіння, – розповідає слухачка Анна Куріцина. – Є кілька видів плетіння кіс і створення з них зачісок – афроплетіння, боксерські коси, афронарощення, зачіски з канекалоном. Цього я свого часу вчилася приватно у однієї львівської перукарки. Опанувавши навики плетіння, рік орендувала місце в одній із перукарень Рівного і згодом дійшла до висновку, що хочу стати перукарем-модельєром. Вчитися цієї професії мені порекомендували у Навчально-виробничому комплексі Рівненського центру ПТО ДСЗ і саме у викладача Анни Вікторівни Зотік. Навчанням залишилася задоволена. У майбутньому планую розпочати підприємницьку діяльність і працюватиму сама на себе.

Для 19-річної слухачки Катерини Ємельянової, яка рік тому приїхала до Рівного з окупованого Маріуполя, опанування професії перукаря-модельєра стало справою продовження сімейних традицій, адже її прадідусь і прабабуся у далекі повоєнні роки були цирульниками. Юнка розповідає, що після закінчення школи вступила до професійного ліцею, щоб здобути омріяний фах, але війна внесла свої корективи і родині довелося тікати з окупованої території.

stroitelnaya smeta – Зареєструвавшись у центрі зайнятості, вирішила продовжити навчання у Навчально-виробничому комплексі Рівненського центру ПТО ДСЗ за професією перукар-модельєр. Протягом майже п’яти місяців ми напрацювали вагому базу знань, – розповідає Катерина Ємельянова. – Виробничу практику проходила у ФОП Данилюк у салоні краси «ЛенМар». Наш викладач Анна Вікторівна Зотік і майстер виробничого навчання Наталія Євгенівна Мосейчук під час виробничої практики постійно нас підтримували, були на зв’язку і допомагали порадами. Я вже отримала кілька пропозицій працевлаштування, тож маю можливість обирати, де працюватиму у майбутньому.

stroitelnaya smetaСлухачка Юлія Чекота розповідає, що зі школи мріяла стати перукарем. Але життя розпорядилося так, що тривалий час вона працювала… нянею. Перукарська справа – це її перша робітнича професія. Опанувавши теоретичну частину навчальної програми, виробничу практику Юлія проходила в Рівному у салоні «MB Beauty», власниця якого Марина Бохер п’ять років тому також вчилася у Навчально-виробничому комплексі Рівненського центру ПТО ДСЗ.

– У мене стільки позитивних емоцій, адже мені запропонували роботу там, де я проходила виробничу практику, – ділиться Юлія Чекота. – Завтра я йду працевлаштовуватися. Мрію стати хорошим колористом.

– Майбутнє знаходиться у руках наших випускників, а подальший успіх напряму залежатиме від їхнього бажання розвиватися, брати участь у професійних семінарах і конкурсах та вдосконалювати навики, – говорить викладач Анна Зотік. – Нині зі стін нашого навчально-виробничого комплексу вийшла чергова група молодих талановитих перукарів-модельєрів і ми традиційно не збираємося поривати з ними зв’язків. Успіхів вам, дорогі наші випускники!

Якщо ви зараз у процесі вибору майбутньої професії, зверніть увагу на фах перукаря-модельєра. А якщо визначаєтеся з навчальним закладом, то вас запрошує Навчально-виробничий комплекс Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де у стислі терміни – всього за 5 місяців – ви опануєте основи цієї престижної професії. Наступна група перукарів (перукарів-модельєрів стартуватиме 4 вересня. Не втратьте свій шанс, стати кваліфікованим фахівцем в б’юті індустрії!

Більше інформації про формування груп та умови навчання
– на офіційному сайті   https://cpto.rv.ua
Контакти закладу освіти: 0800600635, ел.пошта: cpto@cpto.rv.ua,
а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube
З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області ,
в Telegram https://t.me/PidtrimkaD +380442449504

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6750158
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
554
3214
3768
6717264
58036
105507
6750158

Ваш IP: 34.204.198.73
На сервері час : 2024-07-16 03:57:51
return_links(3); ?>