Бізнес-плани, які змінюють життя

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Інтернет рясніє оголошеннями «допоможу написати бізнес-план під грант». Нині це –актуальний вид бізнесу. Заплативши вагому суму, можете стати власником цілком реального документа, який відкриє перед вами можливості реалізувати свою мрію. Але навіщо дарувати комусь кошти, які ви можете вкласти у розвиток власної справи.

Щоб написати якісний бізнес-план і успішно його захистити треба мати відповідні знання і навички. Цього навчають у Рівненському центрі ПТО ДСЗ. Записавшись на двотижневий курс для отримання нових компетентностей «Організація власної справи», ви станете авторами ВЛАСНОГО бізнес-плану – самостійно згенеруєте бізнес-ідею, проведете дослідження ринку, щоб виявити наскільки ідея є вдалою, будете знати ази  організації власної справи, опануєте основи оподаткування та управління витратами. Цього комплексу знань буде достатньо, щоб пуститися вплав бурхливим морем бізнесу. Більше того, якщо ви – зареєстрований безробітний, учасник бойових дій чи особа з інвалідністю внаслідок війни, то ваше навчання буде безоплатне.

Днями такі курси на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ закінчила чергова група слухачів. Їхні бізнес-ідеї були надзвичайно різноманітними і цікавими. Наприклад, слухачка Тетяна Мосієвич з Рівненського району планує відкрити у центрі села Синів майстерню з ремонту та пошиття одягу. Вона також шиє гарні спортивні костюми і має намір продавати свою продукцію через Інтернет. Ще одна мешканка Рівненського району Мирослава Маринченко хоче відкрити у Гощі магазин одягу та аксесуарів для тварин. Наталія Качан дружина учасника бойових дій із Тернопільщини на грантові кошти (500 тис. грн.) відкриє у Чорткові кафе, візьме на роботу через службу зайнятості двох працівників – баристу і кухаря.

Валерій Костюк з Київщини планує надавати будівельні послуги. Розповідає, що має досвід у цій справі. Своєю перевагою вважає глибоке знання будівельних матеріалів, в плюси зараховує досвід роботи за кордоном і знайомство з технологіями польських будівельників. Переконаний, що після війни його фірма успішно працюватиме, адже треба буде будувати і ремонтувати житло.

Внутрішньо переміщена особа Надія Муравська нині мешкає на Київщині.Враховуючи наростаючий попит, планує розширити вже існуючий бізнес – буде виготовляти і продавати знімні шиньйони, перуки та афрокосички. Щоб справитися з об’ємом роботи планує взяти на роботу продавця. Олена Анісімова у Броварах відкриє продовольчий магазин у новому житловому кварталі і планує у справу крім грантових коштів вкласти власних 130 тис. грн.

– У мене будуть продаватися товари вітчизняного виробника, поставлю каво машину й продаватиму каву і смаколики до неї, – говорить вона. – Хочу щодня створювати людям хороший настрійв.

Як бачимо, виплекана власноруч ідея, в зачатку якої лежать викохана мрія і особиста відвага, – просто приречена на успіх. Головне, зробити перший крок назустріч собі.

✅ ✅ ✅ Увага! Наступний двотижневий курс для отримання нових компетентностей «Організація власної справи» на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ стартуватиме 11 червня. Запрошуємо стати слухачами нашого закладу освіти і з нашою допомогою зробити крок вперед до мрії.

Більше інформації про формування груп та умови навчання
– на офіційному сайті   https://cpto.rv.ua
Контакти закладу освіти: 0800600635,, ел.пошта: cpto@cpto.rv.ua,
а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу уємо!служби зайнятості Рівненської області ,

в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne
aбо за телефоном +380442449504

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6749838
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
234
3214
3448
6717264
57716
105507
6749838

Ваш IP: 34.204.198.73
На сервері час : 2024-07-16 01:58:03
return_links(3); ?>