Індивідуальне навчання – це на часі!

Наближаємо Перемогу! Працюємо заради Миру!

stroitelnaya smeta

Нещодавно на базі Сарненського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ успішно склала іспити Ірина Полюхович, яка опанувала професію Продавець продовольчих товарів. Навчання проходило за індивідуальним планом і дуальною формою, тож Ірина змогла поєднувати його з роботою в одному з приватних магазинів у Дубровиці. Тут же вона проходила виробниче навчання і виробничу практику під керівництвом приватного підприємця Дениса Маткаша. Ірина досконало вивчила основи товарознавства продовольчих товарів, основи обліку та звітності, організацію та технологію торговельних процесів, навчилася працювати на реєстраторах  розрахункових операцій. Окрім професійних знань слухачка отримала важливі комунікаційні навички, які є невід’ємною частиною у роботі з покупцями.

За словами завідувача навчального відділення Івана Гаврилюка Ірина Полюхович впродовж 2,3 місяця старанно засвоювала теоретичний і практичний матеріал, прагнула підтвердити своє вміння на практиці. І, як результат, отримала схвальні відгуки від роботодавця, який запропонував їй постійне місце роботи.

stroitelnaya smeta– Варто зазначити, що ми завжди йдемо назустріч нашим слухачам і готові розробити індивідуальний план навчання для кожного хто бажає змінити свою професію або вдосконалитися професійні навички, – говорить майстер виробничого навчання відділення Алла Мельник. – Індивідуальний план навчання дуже гнучкий і прогресивний. Якщо вам потрібна професія на ВЖЕ, то це хороший варіант – не треба чекати, доки за графіком сформується група слухачів. Для нас завжди в пріоритеті інтереси людини, яка прагне знайти себе в професії!

✅ ✅ ✅ Увага! Наступна група слухачів за професією Продавець продовольчих товарів стартуватиме на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ 11 липня, термін навчання – 5 міс. Запрошуємо!!!

Більше інформації про формування груп та умови навчання
– на офіційному сайті   https://cpto.rv.ua
Контакти закладу освіти: 0800600635,, ел.пошта: cpto@cpto.rv.ua,
а також у   Telegram  Instagram  Facebook  YouTube

З питань реєстрації та направлення на професійне навчання звертайтеся до найближчого підрозділу уємо!служби зайнятості Рівненської області ,

в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne
aбо за телефоном +380442449504

Головне меню


Лічильник відвідувачів

6749868
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
264
3214
3478
6717264
57746
105507
6749868

Ваш IP: 34.204.198.73
На сервері час : 2024-07-16 02:10:30
return_links(3); ?>